Истерия в Саудитска Арабия преди дебюта на Роналдо

Истерия в Саудитска Арабия преди дебюта на Роналдо

Вижте подробности

Истинска истерия настъпи в последните часове в Рияд заради дебюта на Кристиано Роналдо в новия му отбор, предават световните медии. Фен магазинът на Ал-Насър продава около 400 фланелки с името и номера на Кристиано Роналдо на ден, пише "Марка".

Португалецът ще направи тази вечер официалния си дебют за тима от Рияд срещу Ал-Етифак, а двубоят започва в 18:30 часа. Капацитетът на стадиона на Ал-Насър е за 25 000 зрители и със сигурност трибуните ще бъдат пълни.

Фланелките на Роналдо струват по 100 долара, но това не спира желаещите да я имат. Затова в клубния магазин на Ал-Насър са останали само детски размери и XXXL.

Ал-Насър е втори в класирането, с точка по-малко от Ал-Итихад. Ако спечели, тимът на Роналдо ще излезе начело в таблицата на местното първенство. 

Неймар не тренира със Сантос

От клуба обясниха отсъствието на нападателя

В Алжир хвалят Бурас

Халфът на Левски в плановете за национална селекция

50 дни преди старта Мондиал 2026 е един голям проблем

Някои билети достигат цени от над 1000 долара

Меси и Суарес не стигнаха на Интер Маями за победа

"Чаплите" завършиха 1:1 с Ню Ингланд

Бензема хвали ПСЖ

Бившият нападател на Реал Мадрид Карим Бензема, който в момента играе за Ал-Хилал в Саудитска Арабия, похвали Пари Сен Жермен. Голмайсторът сравни представянето на европейския клубен шампион с играта на мадридчани.

Държавният секретар на САЩ коментира участието на Иран на Мондиал 2026

Държавният секретар на САЩ Марко Рубио заяви, че Съединените щати не възразяват срещу участието на иранския отбор в предстоящото Световно първенство по футбол за мъже, но предупреди, че на някои членове на делегацията им може да бъде отказан достъп, пише ДПА.