Кот д'Ивоар и Камерун взеха по точка в една от класиките на КАН (ВИДЕО)

Кот д'Ивоар и Камерун взеха по точка в една от класиките на КАН (ВИДЕО)

Кот д’Ивоар и Камерун не намериха победиха, завършвайки 1:1 в мач от група "F" на африканската купа на нациите.

Защитаващият титлата си отбор на Кот д’Ивоар поведе в резултата, но камерунците много бързо изравниха, като и двете попадения паднаха през втората част.

Звездите на Реал Мадрид Килиан Мбапе и Орелиен Чуамени, както и десният бек на Барселона Жул Кунде изгледаха мача от трибуните.

Футболистът на Удинезе Вакун Байо свали с глава към Франк Кесие, който пое на гърди и от воле вкара, но след проверката с ВАР попадението не бе зачетено в 49-ата минута.

Минута след това Дани Намасо стреля от границата на наказателното поле, но в напречната греда.

Кот д’Ивоар все пак поведе в 51-ата минута. Секо Фофана намери с перфектен дълъг пас Амад Диало, а играчът на Манчестър Юнайтед се справи с пазача си и майсторски се разписа във вратата на Дейвис Епаси.

Камерун се върна в двубоя в 56-ата минута. Защитата на Кот д’Ивоар не се справи с изчистването на топката и тя стигна до Джуниър Чамаду, който с помощта на рикошет в Жислен Конан вкара топката във вратата на Яхия Фофана. В крайна сметка попадението бе записано като автогол на Конан.

И двата тима имат по четири точки след два изиграни двубоя. Третият в групата Мозамбик е с три след победа над Габон във втория си мач, а тимът на Пиер-Емерик Обамеянг няма спечелена точка.

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира