Кристиано почива при успех на Ал Насър (ВИДЕО)

Садио Мане пак вкара за новия си клуб

Ал Насър спечели с 5:1 гостуването си на втородивизионния Оход от 1/16-финалите в турнира за Купата на Краля на Саудитска Арабия. Елитният тим не се нуждаеше от суперзвездата си Кристиано Роналдо. Португалец, който прави много силен старт на сезона, получи планирана почивка.

Мачът започна по план за гостите, които поведоха четвърт час след началото с гол от дузпа на Садио Мане. Оход обаче намери сили да изравни в добавеното време на първата част, когато точен беше Конрад Михалак.

След почивката голямата класа на Ал Насър си каза думата. Гостуващият отбор наниза три безответни гола. Секо Фофана вкара за 2:1, а десет минути по-късно Андерсон Талиска покачи до 3:1. В заключителните десет минути от редовното време Айман Яхия и Сами Ал Наджеи също записаха имената си сред голмайсторите.

С изразителната победа Ал Насър се класира за 1/8-финалите, за които все още не знае своя съперник. В другия мач в същия часови слот Дамак победи с 2:1 Ал Кайсома.