Кристиано Роналдо поведе Ал Насър към 1/2-финалите в Арабската Шампионска лига (ВИДЕО)

Те победиха с 3:1 Раджа Казабланка

Ал Насър се класира за полуфиналите на Купата на арабските шампиони след успех с 3:1 срещу Раджа Казабланка.

Суперзвездата Кристиано Роналдо вкара първия гол в противниковата врата и вдъхнови своите съотборници за изразителния успех.

Следващият съперник на Ал Насър е Ал Шорта, който на ¼-финалите отстрани Ал Сад с победа с 4:2.

И четирите попадения на мача между Раджа и Ал Насър паднаха през първите 45 минути. В 19-ата минута Кристиано даде аванс на своя тим. Португалецът се възползва от асистенция на Андерсон Талиска.

Десет минути по-късно португалецът и компания удвоиха преднината си. Султан Ал Ганам се разписа за 2:0.

В 38-ата минута авансът на Ал Насър набъбна до класическото 3:0. Халфът Секо Фофана влезе в ролята на голмайстор.

Отговорът на Раджа беше много закъснял. В 41-вата минута тимът намали изоставането си след автогол на Абдула Маду, но до края не съумя да притесни Ал Насър, който с голяма лекота съхрани преднината си през вторите 45 минути.