Ланус постигна победа и се изравни с лидера Велес Сарсфийлд

Ланус постигна победа и се изравни с лидера Велес Сарсфийлд

В друга среща от аржентинското първенство Расинг спечели с 4:0 у дома срещу Килмес

Ланус победи с 2:0 като гост Атлетико Белграно и се изравни по точки с лидера в аржентинското първенство Велес Сарсфийлд.

Головете за шампионите от 2007 година реализираха Гуидо Писаро в първата минута на двубоя и Диего Гонсалес в последните секунди на добавеното време.

Още в 25-ата секунда Писаро се възползва от центриране на уругваеца Марио Регейро и откри резултата в полза на скромния отбор от южната част на Буенос Айрес.

В последните секунди резервата Гонсалес преодоля защитата на Атлетико и не остави шанс за вратаря Хуан Карлос Олаве, оформяйки крайния резултат 2:0. Ланус и Велес имат по 32 точки на върха в класирането в аржентинския шампионат след изиграването на двубоите от 16-ия кръг.

В друга среща от първенството Расинг спечели с 4:0 у дома срещу Килмес и се изкачи на трето място с три точки по-малко от лидерите.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион

Пълната програма за Мондиал 2026 е ясна

Жребият за Мондиал 2026 година бе изтеглен, но програмата по стадиони и часове ще стане ясна до 24 часа след жребия

ЖРЕБИЯТ РЕШИ: Англия и Хърватия в една група на Мондиал 2026

Вижте срещу кого ще се изправят фаворитите за трофея

Мексико - Южна Африка ще открие Мондиал 2026

Един от домакините на Световното първенство догодина - Мексико ще открие турнира срещу Южна Африка

ФИФА учреди награда за мир и я даде на Доналд Тръмп

ФИФА учреди първата по рода си „Награда за мир“, която бе презентирана по време на жребия за групите на Мондиал 2026

НА ЖИВО: Жребият за Мондиал 2026, Англия и Хърватия в една група

Следете събитието тук