Меси отново ключов за успех на Интер Маями на старта в МЛС

Меси отново ключов за успех на Интер Маями на старта в МЛС

Дейвид Бекъм гледа от трибуните първия мач от сезона

Интер Маями победи гостуващия Реал Солт Лейк с 2:0 в първия мач от новия сезон в Мейджър Лийг Сокър. В 39-ата минута Робърт Тейлър откри резултата след хубав пас на Лионел Меси.

В края на второто полувреме парагвайският халф Диего Гомес удвои преднината на домакините, а головият пас направи Луис Суарес. Съсобственикът на Интер Маями Дейвид Бекъм наблюдаваше двубоя от трибинуте.

Меси показа страхотна форма и беше близо до това да се разпише. След негово изпълнение на пряк свободен удар топката беше изчистена от голлинията, а освен това той уцели гредата директно от корнер, преди да направи асистенция за откриващото попадението.

36-годишният аржентинец пък участва и в по-любопитна случка, когато получи прегръдка на полувремето от Уил Смит - една от звездите, присъстващи на обновения "Чейс Стейдиъм".

В Аржентина: Почина бащата на Лео Меси

Хорхе Меси си отиде на 68-годишна възраст, съобщава вестник "Infobae"

Футболната федерация на Република Корея отговори на обвиненията, че е плащала за сексуални забавления на съдии

Вижте какво съобщиха от КФА

Президентът на аржентинската футболна федерация говори за Лионел Меси

„Трябва да го оставите да продължи да се наслаждава на футбола и след това ще вземе решението, което смята за правилно“

Трагедия: Убиха футболен национал с павета

Футболистът е бил атакуван от грабители, които искали да задигнат смартфона му

Футболната федерация на Република Корея плащала за сексуални забавления на съдии

Футболната федерация на Република Корея е предоставяла сексуални забавления на чуждестранни съдии между 2011 и 2012 г., съобщи информационната агенция Yonhap, позовавайки се на одитен доклад.

Аржентина и Мексико подкрепиха Джани Инфантино

Футболните федерации на Мексико и Аржентина изразиха подкрепата си за президента на ФИФА Джани Инфантино в момент, в който шефът на световния футбол е изправен пред остри критики заради вече оттегленото предложение за продажба на част от търговските права за Световното първенство, съобщава Ройтерс.