Меси: Времето ми в Париж не беше кошмар

Меси: Времето ми в Париж не беше кошмар

Аржентинският нападател на Интер Маями Лионел Меси сподели спомените си за времето си в Пари Сен Жермен. Футболистът премина от Барселона във френския клуб през 2021 г. и ще играе за парижани до лятото на 2023 година.

„Може да изглежда, че времето ми в Париж беше кошмар, но това не е вярно. Когато казвам, че не беше приятно, имам предвид, че не се наслаждавах на това, което правех, на това, което обичам да правя – да играя футбол, ежедневието, тренировките, мачовете, защото просто не се чувствах добре. Но, честно казано, това беше прекрасно преживяване за нашето семейство“, цитира Sport.es думите на Меси.

С ПСЖ аржентинецът стана двукратен шампион на Франция и носител на Суперкупата на страната. Нападателят изигра 75 мача за отбора във всички състезания, отбелязвайки 32 гола и правейки 35 асистенции.

Меси се размина с наказание

Нападателят на Аржентина и Интер Маями Лионел Меси ще пропусне Мача на звездите в МЛС на САЩ и Канада за втори пореден сезон, но този път ще избегне наказание, обяви лигата.

Съдията на финала на Мондиал 2026 приключи кариерата си

Главният арбитър на финала на футболния Мондиал 2026 Славко Винчич приключи съдийската си кариера на 46-годишна възраст, съобщи пресслужбата на словенския футболен съюз.

Неймар се завърна с два гола след Мондиал 2026

Неймар се завърна по впечатляващ начин в състава на Сантос, като отбеляза и двата гола за своя тим при равенството 2:2 срещу Шапекоензе в двубой от 20-ия кръг на бразилската Серия А.

Откритие на Мондиал 2026 ще играе в южноамерикански гранд

Возиня се договори с Коло Коло

Де ла Фуенте за сбиването след финала: Недопустимо и неприемливо

Селекционерът на Испания Луис де ла Фуенте коментира поведението на играчите на аржентинския национален отбор след финала на Световното първенство по футбол

Япония ще смени националния си селекционер

Хаджиме Мориясу ще остане начело на националния отбор на Япония до края Купата на Азия през следващата година и ще бъде заменен от Го Ойва след турнира, съобщиха от футболната федерация на страната, цитирани от агенция Ройтерс