Палмейрас победи Тигре Витория в турнира Копа Либертадорес

Палмейрас победи Тигре Витория в турнира Копа Либертадорес

Бразилският футболен клуб Палмейрас се наложи с 2:0 над Тигре Витория в среща от втора група на южноамериканския турнир Копа Либертадорес

Бразилският футболен клуб Палмейрас се наложи с 2:0 над Тигре Витория в среща от втора група на южноамериканския турнир Копа Либертадорес. Отличен мач за бразилците изигра 19-годишният нападател Винисиус, който подаде и за двата гола на своя тим. Той асистира на Кайо в 19-ата минута на срещата, а в началото на второто полувреме беше и в основата на попадението на Чарлс за крайното 2:0.

Благодарение на победата, Палмейрас почти елиминира Тигре от груповата фаза на турнира. Бразилците са втори в подреждането с актив от осем точки, а аржентинците са с пет по-малко след четири мача.

За разлика от Тигре, Велес Сарсфийлд няма проблеми в четвърта група, която оглавява с 12 точки само кръг преди края на надпреварата. Втори е Емелек с девет, а Пенярол е само с математически шансове за класиране. Велес победи последния в класирането Депортес Икике с 3:1 с голове на Себастиан Домингес, Лукас Ромеро и Хонатан Копете.

Марсело беше много щастлив, че Неймар отива на Мондиала

Легендата на Реал Мадрид и Бразилия - Марсело, остана доволен от избора на Карло Анчелоти за Мондиал 2026 и най-вече включването на Неймар

Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон?

Старши треньорът на Ал-Хилал Симоне Индзаги ще напусне отбора след последния мач от първенството на Саудитска Арабия през сезон 2025/2026, съобщава Tuttomercatoweb

Бразилия е в еуфория: Неймар ще играе на Мондиал 2026

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго също е в състава на “Селесао”

Неймар се оплака, че е трябвало да търпи „безсмислени“ критики

Докато се е възстановявал от сериозни контузии

Съсипаха от критики Кристиано след резил срещу бивш левскар

Ал Насър загуби финала на Азиатската Шампионска лига срещу Гамба Осака

Меси с гол и асистенция в САЩ (ВИДЕО)

Интер Маями бие с 2:0