Роналдо: Никога няма да бъда треньор

Роналдо: Никога няма да бъда треньор

Нападателят с нова награда

Кристиано Роналдо не мисли за треньорска кариера. Нещо повече, мегазвездата на Ал Насър даде да се разбере, че това няма да се случи. Желанието му е един ден да бъде собственик на футболен клуб.

"Не съм човек, който може да бъде треньор, никога няма да бъда такъв. Дори не президент на клуба. Може да съм собственик. Ще видим, всичко зависи от момента и възможностите. Имам предвид няколко големи клуба," разкри Роналдо.

Той говори по различни теми на церемонията по връчването на наградите Globe Soccer Awards. Португалецът бе избран за най-добър играч в Близкия изток за 2024 година.

Роналдо продължава да впечатлява на терена, като през 2024 година реализира 35 гола в 31 мача за Ал-Насър. Въпреки това португалецът вече гледа към бъдещето, което може да включва нова роля като собственик в света на футбола.

Цените за финала на Мондиала продължават да скачат

Очаква се Доналд Тръмп да бъде на мача

Инфантино с мощна подкрепа за нов мандат начело на ФИФА

Над 200 страни застават зад досегашния шеф

Пеп Гуардиола даде рецептата как Испания може да спечели финала

Испанският треньор Пеп Гуардиола, който напусна в края на сезона Манчестър Сити след много успешни десет години в английския клуб, даде интервю за списание OKX, в което основният акцент нормално е върху Световното първенство по футбол.

Защитник на Франция играл с фрактура на гръбнака

Защитникът на Франция Уилям Салиба, който бе принудително сменен в загубения полуфинал на Световното първенство срещу Испания (0:2), е играл на Световното първенство с фрактура на гърба, съобщава радио "Монте Карло". 

Мароко запазва треньора си

Мохамед Уахби остава на поста старши треньор на мароканския национален отбор след Световното първенство по футбол, съобщиха от Кралската мароканска футболна федерация.

Словенец свири финала на Мондиала

Словенецът Славко Винчич ще свири мача за световната титла по футбол между Испания и Аржентина, оповести ФИФА.