Руан Секо с нов треньор в Ботафого

Руан Секо с нов треньор в Ботафого

Клаудио Касапа ще води бразилския тим

Бразилският Ботафого, където премина Руан Секо, обяви назначението на Клаудио Касапа за временен треньор на тима. Бившият защитник, който е играл и във френския Олимпик Лион, вече е изпълнявал тази длъжност, като отново е бил за кратко начело на Ботафого през лятото на 2023.

48-годишният Клаудио Касапа е и бивш национал на Бразилия, като има 4 мача за Селесао, и сменя на поста Карлос Лейра, който бе уволнен след само два месеца начело на тима. Той пък от свая страна замени португалеца Артур Жорже наскоро, но се раздели с клуба заради слаби резултати – 6 загуби и 4 победи в официални мачове.

За последно Слаудио Касапа бе работил като треньор в белгийския Моленбеек, но бе уволнен от клуба заради колебливите му резултати на 11 февруари 2024.

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times

Разкриха цялата грозна истина за смъртта на Марадона

Делото за кончината на Диего Марадона навлезе в драматична фаза след ключови съдебни разкрития, уличаващи лекуващия го медицински екип в престъпна небрежност.

Меси отново на терена след загубата на баща си

Аржентинският маестро Лионел Меси се появи на терена след почивката за Интер Маями в двубоя срещу мексиканския Леон от турнира за Купата на Лигите.