Състоянието на Пеле е стабилно

Състоянието на Пеле е стабилно

Вижте какво обявиха от болницата

Състоянието на Пеле е стабилно, обявиха от болницата, в която вчера бразилската легенда бе приет за пореден път. 82-годишният Пеле бе опериран заради тумор на дебелото черво през септември миналата година и оттогава често се нуждае от лекарски надзор. Вчера излезе информация, че той е хоспитализиран заради оток. 

От болница „Алберт Айщайн“ уточняват, че след направения му преглед Краля на футбола е приет в обща стая, без да има нужда от това да постъпва в полуинтенвизно отделение.

Дъщерята на Пеле Кели Насименто също успокои всички с публикация в Инстраграм, в която заяви: „В медиите днес се появиха много тревоги относно здравословното състояние на баща ми. Няма нищо спешно в неговия прием или някаква ужасна лоша прогноза. Ще бъда там около Нова година и обещавам да публикувам няколко снимки“.

Капитанът на Канада се връща за мача с ЮАР

Kапитанът на Канада Алфонсо Дейвис най-накрая ще играе на Световното първенство, когато домакините се изправят срещу Южна Африка в мач от 1/16-финалите на Световното първенство, а цялата страна-съорганизатор на турнира тръпне да види как ще се случи това.

Станаха ясни първи 4 елеминационни мача на Мондиал 2026

Вижте кои са те

Напрежение в лагера на Уругвай

Конфликт между играчите на Уругвай и старши треньора на отбора Марсело Биелса е възникнал преди мача от третия кръг на груповата фаза срещу Испания на Световното първенство по футбол, съобщава El Espectador.

Еквадор обяви национален празник след победата над Германия

Президентът на Еквадор Даниел Нобоа обяви национален празник след победата на националния отбор с 2:1 над Германия в третия кръг от груповата фаза на Световното първенство по футбол.

Японците предупредиха: Няма да се дадем лесно на Бразилия

Бразилия е един от най-добрите отбори в света, но Япония няма да се даде лесно, когато двата отбора се срещнат в Хюстън в сблъсъка си от фазата на елиминациите на Световното първенство по футбол, заяви треньорът на японците Хаджиме Мориясу, след като отборът му завърши втори в Група F.

Турският национал Оркун Кьокчу: Беше много важно да победим

Полузащитникът на турския национален отбор по футбол Оркун Кьокчу призна, че в състава има недоволство от представянето на Световното първенство.