Ясни са всички финалисти за Купата на Африка

Ясни са всички финалисти за Купата на Африка

Жребият за финалната фаза за Купата на Африка през 2013 година ще се тегли на 24 октомври в Дърбан

След изиграните последни срещи-реванши от квалификациите за Купата на Африка станаха известни всички 16 финалисти.

Това са отборите на Алжир, Буркина Фасо, Гана, Мали, Мароко, Замбия, Нигерия, Нигер, Тунис, Кот д'Ивоар, Етиопия, Кабо Верде, Ангола, Того, Конго, както и домакина ЮАР.

Жребият за финалната фаза за Купата на Африка през 2013 година ще се тегли на 24 октомври в Дърбан, а турнирът ще се проведе в 5 южноафрикански града от 19 януари до 10 февруари.

Официално: Жорже Жезус стана треньор на Роналдо

Португалецът ще води още един от грандовете в страната

Палмър за Тръмп на награждаването за Световното клубно: Бях объркан (ВИДЕО)

„Знаех, че ще бъде на мача, но не знаех, че ще бъде на подиума…“

Загубата не ни отнема невероятния сезон, смята капитанът на ПСЖ Маркиньос

Капитанът на Пари Сен Жермен Маркиньос се опита да успокои съотборниците си след загубения финал от Челси (0:3) на Световното клубно първенство. 

Избраха Коул Палмър за №1 на световното клубно първенство

Коул Палмър бе избран на най-добър футболист на Световното клубно първенство, след като завърши турнира с три гола и две асистенции.

Жоао Педро: В ПСЖ не умеят да губят

Нападателят на Челси Жоао Педро коментира спречкването с треньора на парижани Луис Енрике след финала на Световното клубно първенство срещу ПСЖ (3:0).

Енцо Мареска: Подготвяхме се за победа, но не съм очаквал такъв резултат

Мениджърът на Челси Енцо Мареска призна след категоричната победа над Пари Сен Жермен с 3:0 на финала на Световното клубно първенство, че не е очаквал такъв резултат.

Луис Енрике: Челси бяха по-добри от нас, заслужиха победата и трофея

Челси игра много добре и напълно заслужава трофея. Това мнение изрази треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике след загубата на тима му срещу лондонския отбор с 0:3.

Грозна сцена: Луис Енрике удари шамар на Жоао Педро

Изключително неприятни сцени се разиграха след края на мача между Челси и ПСЖ от финала на Световното клубно първенство, спечелен от "сините от Лондон" с категоричното 3:0.

За историята: Челси отново е световен клубен шампион (ВИДЕО)

„Сините“ с класика над европървенеца ПСЖ, Палмър блести с 2 гола и асистенция