Фенка се обясни в любов на Гришо

Фенка се обясни в любов на Гришо

Току-що видях Григор Димитров да излиза от съблекалнята. Страхотен е, вече съм влюбена в него

Григор Димитров има много фенове по света, но броят на почитателките му скочи рязко след силното представяне на големия турнир в Ротердам (Хол).

 
В зала "Ахой" талантът от Хасково стигна полуфинал, но загуби от бившия шампион в откритото на САЩ Хуан Мартин дел Потро (Арж), стигнал до №4 в световната ранглиста.
 
"Току-що видях Григор Димитров да излиза от съблекалнята. Страхотен е, вече съм влюбена в него", написа в туитър фенка на име Алекс Ото. Друга, която е предпочела полуанонимен профил, възкликва: "Как може Григор да е толкова готин!"
 
Други фенове пък се опитват да разберат какво си говориха Димитров и рекордьорът по титли в "Големият шлем" Роджър Федерер на пейката. Българската звезда и швейцарецът, с когото Димитров непрекъснато е сравняван, тренираха заедно в Ротердам.
Комплексът-шедьовър в Куинс, който всяка година приема US Open

Всичко интересно за най-големия тенис комплекс в света

Виктория Томова се завърна в топ 100 на световната ранглиста

Първата ракета на България Виктория Томова се завърна в топ 100  световната ранглиста на сингъл на Женската тенис асоциация (УТА).

Швьонтек спечели титлата на тенис турнира в Синсинати

Ига Швьонтек спечели турнира по тенис на твърда настилка УТА 1000 в Синсинати (САЩ) с награден фонд 5,15 милиона долара.

Карлос Алкарас с триумф в Синсинати, Синер издържа 23 минути (ВИДЕО)

Испанецът с шеста титла през сезона

Донски с победа в София

Българско дерби във втория кръг

Григор Димитров падна с 4 места в световната ранглиста

Гришо с най-слабото си класиране от юни 2023 година, нов водач в класацията на двойки

Швьонтек се справи с Рибакина и се класира за финала в Синсинати (ВИДЕО)

В спор за трофея тя ще срещне Джазмин Паолини или Вероника Кудерметова

Лайович: Джокович е фаворит срещу Алкарас и Синер на US Open

Душан подкрепи сънародника си

Александър Зверев с контузия точно преди US Open?

Александър Зверев остави сериозни притеснения след поражението си от Карлос Алкарас в полуфинала на Мастърса в Синсинати, като германецът завърши мача в очевиден физически дискомфорт