Гришо загря за Куевас в зоопарка (СНИМКИ)

Гришо загря за Куевас в зоопарка (СНИМКИ)

Хасковлията почива в първия кръг в Сидни и използва свободното си време, за да посети местната зоологическа градина

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се зареди с позитивна енергия преди мача си срещу Пабло Куевас (Уругвай) от втория кръг на турнира в Сидни.

Хасковлията почива в първия кръг на надпреварата и използва свободното си време, за да посети местната зоологическа градина.

Впоследствие самият той публикува снимки в една от социалните мрежи.



Иначе Гришо играе добре от началото на годината и сега ще се надява да продължи в същия дух на силната надпревара в столицата на Австралия.

Григор Димитров и Георги Георгиев отпаднаха в Далас (ВИДЕО)

Най-добрият български тенисист Григор Димитров и Георги Георгиев отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира на твърди кортове в Далас

Григор и 19-годишният Георги ще търсят изненада на двойки в Далас

Българската двойка среща Бен Шелтън и Александър Ковачевич

Виктория Томова падна с 10 места в ранглистата

Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова падна с 10 места в световната ранглиста на Женската тенис асоциация (УТА), която беше обновена днес.

Григор Димитров запази мястото си в световната ранглиста

Двама българи със сериозен прогрес

Григор Димитров тази вечер открива участието си в Далас

Ще видим изцяло българска двойка на корта

Шиникова отпадна в квалификациите в Португалия

Виктория Томова стартира директно от основната схема