Ноле: Харесвам Зверев, но няма да му правя подаръци

Ноле: Харесвам Зверев, но няма да му правя подаръци

Двамата ще се изправят един срещу друг във финала на турнира от сериите Мастърс 1000 в Рим

Втората ракета в света Новак Джокович каза добри думи по адрес на предстоящия си съперник Александър Зверев, но увери, че ще направи всичко по силите си, за да го победи днес. Двамата ще се изправят един срещу друг във финала на турнира от сериите Мастърс 1000 в Рим.

 

"Александър ми харесва много, той е чудесно момче. Наблюдавах как израсна и се развиваше, приятел съм с брат му. Невероятно е, че преди 10-12 години той беше просто едно момче с ракета, а сега с него ще играем на финала на един от най-големите турнири за сезона. Професионалната му кариера тръгна великолепно и той съвсем заслужено е на финал, но ще положа всички усилия, за да не му дам трофея", обяви Ноле.

Григор след триумфа срещу Меншик: Изминалите 12 месеца бяха изключително трудни (ВИДЕО)

Григор Димитров се класира за третия кръг на Уимбълдън, след като победи полуфиналиста от Ролан Гарос Якуб Меншик с 3:1 сета - 7:6 (5), 4:6, 7:5, 6:3. Българинът даде доста емоционално интервю на корта след успеха.

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро

Новак разкри какво прави българинът в щаба му

Сръбската тенис звезда обясни, че Стоянов не изпълнява функциите на психолог, а работи като „треньор по ментално представяне“.

Българин влезе в щаба на Новак Джокович

Българският инвеститор, предприемач и консултант Константин Стоянов влезе в щаба на сръбския тенисист Новак Джокович.