"Пълен напред" за Гришо в Маями

"Пълен напред" за Гришо в Маями

Вижте подробности

Григор Димитров ще спечели и мача си от третия кръг на тенис турнира в Маями срещу германеца Яник Ханфман. Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за това събитие при коефициент 1,12. Шансовете за успех на немския тенисист са оценени с 6,00.

Мачът ще се играе тази вечер, като се очаква да започне около 21,30 часа българско време.

Назаренка на полуфинал в Берлин (ВИДЕО)

Арина Сабаленка се класира за полуфиналите на тенис турнира на трева УТА 500 в германската столица Берлин с награден фонд 1.2 милиона евро.

Елизара Янева на първи полуфинал на турнир от сериите WTA 125

Българката ще играе в квалификациите на Уимбълдън

Национали за Купа "Дейвис" на турнир в Пловдив

Националите на България за Купа „Дейвис" Пьотр Нестеров, Илиян Радулов, Александър Василев, Александър Донски и Янаки Милев ще поведат българското участие на турнира по тенис на клей от сериите „Чалънджър 50" в Пловдив с награден фонд от 56700 евро.

Руне е аут и от "Уимбълдън"

Бившият номер 4 в света на тениса Холгер Руне от Дания обяви, че няма да се състезава на „Уимбълдън“

Елена Рибакина с ново ранно отпадане (ВИДЕО)

Световната номер 2 загуби на старта в Берлин

Зверев се класира за 1/4-финалите в Хале (ВИДЕО)

Шампионът от Ролан Гарос победи свой сънародник