Секси американка премери сили с Данчо Йовчев на въздушен хокей

Секси американка премери сили с Данчо Йовчев на въздушен хокей

Към посланиците на Sofia Open се присъедини и Дейвид Хъдълстоун

Посланикът на Sofia Open Рейчъл Стълман влезе в битка по въздушен хокей срещу български спортни звезди. Сексапилната американка за кратко напусна „Арена Армеец“, за да се изправи срещу най-успешния ни гимнастик, спортна легенда и също като нея посланик на тенис турнира Йордан Йовчев.
 
Компания на Данчо  правеше най-добрия български състезател по спортна гимнастика при младежите Дейвид Хъдълстоун. Двубоят обаче бе още по-нетрадиционен заради мястото и вида си – зоната за въздушен хокей в хотел „Маринела“. Това е един от атракционите, които предлага за забавление и релакс официалният хотел на тенис турнира от категория ATP 250  Sofia Open.
 
 
Срещата бе повече от интересна като Рейчъл, която е почитател на тази игра, започна повече от добре и поведе с гол още при първи си удар срещу Данчо. Малко по-оспорван бе дуелът със сочения за негов наследник в спортната гимнастика Дейвид, който е роден в Хага в семейството на майка българка и баща американец. В крайна сметка не се стигна до едноличен победител – тримата си стиснаха ръцете и потеглиха към „Арена Армеец“, за да наблюдават мачовете от вечерната сесия на Sofia Open 2019.
Жребият за US Open бе изтеглен! Алкарас и Джокович с коварни противници на старта

Шампионът от миналото издание Яник Синер ще започне срещу Вит Коприва

Ник Кирьос се отказа от US Open

Ник Кирьос се оттегли от участие в Откритото първенство по тенис на САЩ, съобщават световните агенции в четвъртък.

Кей Нишикори отпадна за US Open

Финалистът от сезон 2014 Кей Нишикори обяви, че няма да вземе участие на последния за сезона турнир от Големия шлем US Open. Надпреварата в Ню Йорк започва в понеделник.

Донски отпадна и на двойки в София

Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Донски отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис от сериите "Чалънджър 75" в София с награден фонд 91250 евро, който се провежда на червените кортове на базата на Българския национален WINBET тенис център в Борисовата градина.

 Антъни Генов е четвъртфиналист на двойки

23-годишният българин със силно участие в Гърция

 Александър Донски и Александър Василев със загуби в София

Надпреварата се провежда на базата на Български национален WINBET тенис център

Пореден провал: Циципас допусна тежка загуба

Гъркът не спира да достига нови “нива” в пропадането си

Най-очакваната двойка на US Open загуби в първи кръг

Карлос Алкарас и Ема Радукану с поражение срещу топ поставените

Джокович отпадна на смесените двойки в Ню Йорк

Сръбският тандем загуби още на старта на US Open