Бивш „армеец" ще прави компания на Бербо в Индия

Бивш „армеец" ще прави компания на Бербо в Индия

Бразилският халф игра на „Армията" в периода 2013-2014 под ръководството на Милен Радуканов, а след това и Стойчо Младенов

Индийските клубове очевидно са много активни на пазара и не пестят средства, за да вдигнат нивото на шампионата си.

Ако Димитър Бербатов реши да прекрати кариерата си в азиатската страна, то той ще бъде обграден и от футболисти, които са минали през България. Пред трансфер в индийския НортИйст Юнайтед е бившият футболист на ЦСКА Марсиньо.

Бразилският халф игра на „Армията" в периода 2013-2014 под ръководството на Милен Радуканов, а след това и Стойчо Младенов.

Марсиньо ще се запомни с един ефектен гол в дербито с Левски от пряк свободен удар, когато топката се върна от стената и той я засече от въздуха.

„Червените" обаче загубиха дербито с 1:2 с гол в последните секунди. След ЦСКА Марсиньо игра за руския Уфа, а за последно бе в турския втородивизионен Газиантепспор.

В Испания: Реал иска €100 млн. за Родриго

Манчестър Сити и Арсенал проявяват интерес към 24-годишния бразилец

Де Бройне пред трансфер в бивш тим на Стоичков

33-годишният белгиец има 189 гола за 10 сезона в Манчестър Сити

Слован (Братислава) следи талант на Септември (София)

Става въпрос за 17-годишният десен бек Михаил Полендаков

Арсенал и Ливърпул гледат алжирец от Волфсбург

Английски клубове проявяват интерес към нападателя на Волфсбург Мохамед Амура, съобщава L'Equipe.

Арсенал се прицели в Гьокереш

"Топчиите" искат шведския нападател, ако ударят на камък с Александър Исак

ЦСКА плаща €600 000 за испански защитник

Очаква се бранителят скоро да подпише с ЦСКА

Пращат камерунец в Лудогорец

Спрягат свободен агент за Разград

Коледно чудо: Берое привлича българин

Става въпрос за офанзивен футболист от Арда (Кърджали)

Андерлехт също пожела Марин Петков

Белгийският гранд иска атакуващия футболист на Левски