Лудогорец с нов трансферен удар

Лудогорец с нов трансферен удар

Това е бразилецът Жуниор Брандао

Лудогорец на практика е договорил още едно ново попълнение. Това е бразилецът Жуниор Брандао, за чийто подпис родният шампион е надцакал не кой да е, а бразилския колос Сантос.

 

С тази новина гърмят водещи издания в южноамериканската страна, които твърдят, че трансферът на практика вече е сключен. 

 
"Орлите" взимат младока от втородивизионния местен Атлетико Гояненсе. Според "Газета Еспортива", бразилците са искали първоначално 6 млн. евро за 23-годишния нападател, но при преговорите са смъкнали цената. Колко точно е платил Лудогорец за този футболист обаче не се съобщава. 
 
Жуниор Брандао е професионалист от вече шест години, като преди да дойде в Атлетико Гояненсе, е носил екипите на нискоразредните Гремио Осаско, Табоао де Сера, Ювентус де Сеара, Ипиранга, Боа Еспорте, Феровиано, Ново Амбурго и Примавера. В Атлетико отива в началото на 2018 г. и за 18 мача вкарва 9 гола. 
 
С оглед на страхотната му форма, грандът Сантос е влязъл в преговори за привличането му, но след три седмици опити не е успял да убеди тима от Гояненсе да му го продаде. И така в Бразилия са категорични, че той ще играе в България, а огромна роля за това негово решение е изиграл главният мениджър на Лудогорец Пауло Аутуори. 
Нотингам Форест взе бразилски национал от Ботафого

Игор Жезуш е една от големите звезди на Световното клубно първенство

Официално: Челси купи крило от Дортмунд за над 50 млн. евро

Джейми Гитънс пристигна от Борусия и подписа до 2032 година

Аталанта хареса нападател на Удинезе, Атлетико и Арсенал искат Луукман

Бергамаските харесаха Лоренцо Лука

Барселона напира за Дензъл Дъмфрис

Към момента обаче испанският колос не може да си позволи цената на нидерландеца

Ал-Насър изкушава Арсенал с €85 милиона за Мартинели

Саудитският клуб иска да подпише с 24-годишния футболист

Локомотив (Пловдив) взе защитник от шампиона на Бразилия

Лукас Риян е шестото ново попълнение на „смърфовете“ за това лято

Официално: Стивън Петков се завърна в Ботев Пловдив

Атакуващият футболист е третото попълнение в лятната селекция на “жълто-черните”

ЦСКА 1948 привлича шампион на Лига Европа

Малийският защитник е печелил турнира с Айнтрахт (Франкфурт)

Лийдс купи защитник от Волфсбург

Себастиан Борнау е третото лятно попълнение на Лийдс и второ от Волфсбург