От Волфсбург съобщиха, че искат национал от Интер

От Волфсбург съобщиха, че искат национал от Интер

Вижте какво разкри спортният директор Себастиан Шиндзиелорц

Спортният директор на Волфсбург Себастиан Шиндзиелорц потвърди интереса на клуба от Бундеслигата към германския национал от Интер Робин Госенс.

Попитан от вестник Wolfsburger Allgemeine през уикенда дали въпросът е нещо повече от обикновен слух, Шиндзиелорц каза: „Добре, можем да се съгласим с това“.

29-годишният Госенс има договор до лятото 2026 г. с финалиста от Шампионската лига за миналия сезон, но италианският национал Федерико Димарко обикновено е първият избор там.

Преминаването във Волфсбург би трябвало да му даде повече игрово време, което би могло да подпомогне амбицията му да играе на Евро 2024 в Германия. Освен това никога преди не се е състезавал в Бундеслигата, премествайки се в Италия през 2017 г. след няколко години в нидерландски клубове.

Интер иска повече от 10 милиона евро, които Волфсбург не е готов да плати. Единствената им оферта към днешна дата е за сделка за наем, последвана с откупна клауза, според Sky TV.

Борнемут на практика потвърди трансфера на Керкез в Ливърпул

След като привлече негов заместник - ляв защитник от Рен

Септември (София) подписа с Бауренски и Янко Георгиев

Столичани вече имат 3 летни попълнения

Три френски клуба искат нападател на Левски

Клермон, Гинган и Монпелие следят Мустафа Сангаре

Байерн (Мюнхен) продава половин дузина футболисти

Баварците вадят на сергията още шестима

В Англия: Манчестър Сити продава Грийлиш

„Гражданите“ искат 50 млн. паунда за халфа

Тотнъм цака Манчестър Юнайтед за Мбемо

Нападателят на Брентфорд е желан от досегашния си треньор Томас Франк в Лондон

Потвърдено: Бразилско крило подсилва ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

През изминалия сезон Елиас Франко има 31 мача и 17 гола

Реал (Мадрид) представя утре Трент Александър-Арнолд

Това означава, че английският национал ще е на линия за Световното клубно първенство

Манчестър Сити представи защитник на Уулвърхемптън

Манчестър Сити привлече Раян Аит-Нури с договор за пет години