Героят за ЦСКА: С Шопов и Иска се разбираме добре

Героят за ЦСКА: С Шопов и Иска се разбираме добре

Нападателят говори след двата гола срещу Спартак

Годин Коялипу заби нови 2 гола за ЦСКА при победата с 3:1 над Спартак (Варна). След двубоя той призна за отличната му комуникация със Станислав Шопов и Аарон Исека.

"В началото на втората част те ни натиснаха, имаха контрол върху топката. Радвам се, че отбелязахме втори гол. С Шопов работим много и всичко това е благодарение на тренировките", каза Коялипу.

"Страхотно се разбираме с Исека. Чувстваме се добре заедно на терена. Ние сме щастливи за победата, беше труден мач. Трябва да се концентрираме. За Купата ще сме гост. Трябва да сме фокусирани и коцентрирани, както и готови за труден мач", допълни той.

Официално: Берое обяви привличането на централен защитник от АЕЛ Лимасол

Факундо Константини е най-новото попълнение на заралии

Минков: Детински грешки от нас

Николай Минков заяви, че родните национали са започнали добре в първите 15-20 минути срещу Грузия, но след това са рухнали, тъй като са допуснали детински грешки

Антон Недялков: Това ни е нивото (ВИДЕО)

Един от капитаните на националния отбор на България Антон Недялков коментира представянето срещу Грузия

Росен Божинов: Много съм ядосан, защото можем да играем футбол (ВИДЕО)

„Само трябва да сме по-концентрирани, когато владеем топката“, заяви дебютиралият като титуляр за България

Георги Миланов: Трябва да си поемем отговорността (ВИДЕО)

Георги Миланов заяви след 0:3 от Грузия в Тбилиси, че той и съотборниците му в националния отбор трябва да си понесат отговорността за лошите резултати

Илиан Илиев: Подарихме победата на Грузия (ВИДЕО)

„Веднага ни пада тонусът, след като допуснем гол", посочи националният селекционер

НИЩО НОВО! Паднахме с 0:3 и от Грузия (ВИДЕО)

Националите ни с втора поредна загуба в битката за Мондиал 2026

БОМБА В NS: Ивелин Попов бяга от Ботев Пловдив

Капитанът на "жълто-черните" недоволен от отношението

Любо Ганев: Поздравявам министър Пешев за увеличения с 30% бюджет за спорт

Имаме отлична комуникация с новия екип на ММС, не съм чул федерация да се оплаква, казва шефът на волейбола