Андрей Жеков: Ако трябва да мислим за плейофи, ще е трудно

Андрей Жеков: Ако трябва да мислим за плейофи, ще е трудно

"Целите са да вдигнем малко нивото”, каза новият треньор на Левски

"Целите са да вдигнем малко нивото, неприятното е, че гледайки класирането, доста оптимистично би прозвучало да говорим за класиране в плейофите, защото пасивът е много голям", коментира новият треньор на Левски Бол Андрей Жеков при представянето си като наставник на "сините", предаде БГНЕС. 

Дългогодишният национален разпределител призна, че не е очаквал толкова рано да навлезе в треньорската професия. "По-различно е, със сигурност нещата, които трябва да се свършат, са повече, отколкото когато си състезател и мислиш само за представянето си на игрището. Аз лично чакам и момента, в който ще мога и да играя. Тогава ще стане още по-сложно. Възстановяването ми върви добре, въпросът е, че е по-бавно от очакваното. Все още към днешна дата аз не съм готов да се натоварвам напълно. Надявам се този момент да не е много далеч във времето", коментира той в зала "Христо Ботев" днес. 

" Отборът няма победа, няма точка, така че ще бъде трудно. Ако трябва да мислим за плейофи, е трудно, затова по-скоро трябва да се опитаме да тренираме добре, с настроение и желание и когато дойдат мачовете, да ги разглеждаме един по един. Засега това, което искаме, го имаме, надявам се и в бъдеще да е така", коментира Жеков.

 "Основната причина да приема беше, че така и така нямах вариант да играя някъде, камо ли да водя отбор. Звънна ми Владо, дойде това предложение, всъщност то беше доста назад във времето, но аз не бях наясно с моето състояние. Видях, че няма да мога да играя нито първия, нито втория полусезон, така че за мен това е възможност на спокойствие да се подготвям, в същото време и да тренирам отбора", каза още новият треньор на Левски.
Бомба! Младите волейболистки удариха световния шампион САЩ

Българско хоро в Осиек след големия успех на "лъвиците"

Националният отбор за жени до 22 г. не успя да вземе директна квота за Европейското

Сърбия победи България с 3:1 гейма в зала „Христо Ботев“

Волейболистките до 22 години с победа в евроквалификациите

Нашите надвиха Хърватия с 3:2 гейма

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи