Бивш национал стана помощник на Пламен Константинов

Бивш национал стана помощник на Пламен Константинов

Георги Петров ще бъде втори помощник-треньор

Щабът на мъжкия национален отбор по волейбол се увеличи, след като родният специалист Георги Петров се присъедини към лагера на тима на високопланинската база в Белмекен.

Петров ще бъде втори помощник-треньор на селекционера Пламен Константинов за периода до края на Европейското първенство за мъже 2015, на което сме домакини заедно с Италия. Първи помощник е италианеца Алесандро Пироли.

Георги Петров води представителния тим на Саудитска Арабия и поради тази причина пристигна у нас на по-късен етап от подготовката на „лъвовете“.

Бившият национал за втори път в своята кариера ще бъде част от щаба на „трикольорите“. Петров бе помощник треньор на Радостин Стойчев през 2012 година.
В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата

Николов и Локомотив допуснаха обрат в полуфинала за Купата на Русия (ВИДЕО)

Само един Мони се оказа недостатъчен за отбора

Перуджа е на финал в Шампионска лига (ВИДЕО)

Шампионите на Италия очакват да научат името на съперника си

Александър Николов ще играе финал в азиатската Шампионска лига по волейбол

В спора за трофея Фулад Сирджан ще срещне победителя от втория полуфинал

Премия от 20 000 евро за шампионите във волейбола “Левски София” от генералния спонсор Palms Bet

Собствениците на генералния спонсор на клуба Мило Борисов и Роси МакКий присъстваха лично на церемонията и връчиха чека на „сините“ шампиони

Разпределителят на Левски се сбогува с отбора

Трикратният шампион със “сините” ще продължи кариерата си в Италия