Девойките на Варна ДКС сразиха Перун

Варненки бяха категорични в градското дерби

В мач от третия кръг на първия полусезон във волейболното ни първенство при девойките старша възраст – тима на Варна ДКС надигра категорично отбора на Перун с 3:0 гейма.

Градското дерби в залата на Първа езикова гимназия започна отлично за символичните гости, които разгромиха съперника с 25:8 в първата част.

В следващите два гейма възпитаничките на Милен Стоянов се наложиха съответно на 19 и на 15 точки, като не оставиха съмнение в своето превъзходство и записаха втори пореден успех в тази фаза на шапионата.

Другата среща от тази група “Д“ между съставите на ЙЕБ Шумен 05 и ВК Любо Ганев – Автосвят (Русе) бе отложена заради тежките атмосферни условия в региона.

На 12 декември, от 19 часа, в зала “Младост“ на морската ни столица - Варна ДКС ще приеме в отложен двубой ЙЕБ Шумен 05.

При чиста победа варненки ще си осигурят първото място в групата, което ще им донесе домакинско предимство в допълнителните квалификации.

България без титулярните си посрещачи в Лигата на нациите

Конеляно взе Шампионската лига при жените

Финалът се игра в Анталия

Трентино с четвърта Шампионска лига по волейбол (ВИДЕО)

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите