Красен Кралев: Поклон пред невероятната русенска публика!

Красен Кралев: Поклон пред невероятната русенска публика!

"България отново се доказа като отличен домакин на първенства от най-висок ранг"

Красен Кралев похвали публиката в Русе за подкрепата, която оказа на волейболните ни националки в полуфинала от Златната европейска лига срещу Чехия. "Лъвиците" спечелиха с 3:0 в събота и тази вечер играят срещу Хърватия за трофея. Бившият министър на спорта призова феновете да създадат същата невероятна атмосфера и днес. 

 
Ето какво обяви Красен Кралев в личния си профил във Фейсбук:
 
Българските „лъвици“ играят тази вечер финал срещу Хърватия!
По време на Златната европейска лига по волейбол в ОЗК Арена Русе снощи нашите момичета победиха Чехия.
Като Посланик на Европейския волейбол пожелах успех на волейболистките ни. Благодарих на президента на Българската федерация по волейбол Любо Ганев и на президента на Европейската волейболна конфедерация (CEV) Александър Боричич, които за пореден път се доверяват на Русе за организацията на големи състезания. Русе и България отново се доказаха като отлични домакини на първенства от най-висок ранг. В това с очите си се убеди и г-н Боричич. Сътрудничеството и приятелството ни с него датират от много години и аз съм убеден, че и в бъдеще ще работим заедно за доброто на волейбола.
Поклон пред невероятната русенска публика, която създаде невероятна атмосфера в залата. Русенци отново показаха, че знаят как се подкрепя България.
Ще подкрепим българките и на финала след броени часове! Победа!
 

 

Любо Ганев: Решението беше тежко, но най-доброто

След извънредно заседание на Управителния съвет на Българската федерация по волейбол беше взето решение град София да бъде домакин на мачовете от Евроволей 2026 в България

Новият разпределител на Нефтохимик: Всичко е страхотно

Дмитро Долгополов е едно от новите попълнения на волейболния Нефтохимик 2010.

София е! Евроволей 2026 се мести от Варна в столицата

Вземането на това решение е в съзвучие и с насоките на Европейската волейболна конфедерация

Днес обявяват София за домакин на Евроволей 2026

Днес ще стане ясно София или Варна ще приеме мачове от Европейското първенство по волейбол за мъже през 2026 г. 

Евгени Иванов-Пушката: Екип на Галатасарай ме спаси от затвора в Турция (ВИДЕО)

Какво е правил на плажа Копакабана в Рио?

Волейболният Левски завърши контролите си с изразителна победа

Отборът на "сините" спечели последния си двубой от четиристранния турнир

Симеон Николов започна подготовка с руския Локомотив Новосибирск

Разпределителят на националния отбор по волейбол Симеон Николов започна подготовка с новия си отбор Локомотив Новосибирск

Елисавета Сариева ще играе за първия отбор на Марица (Пловдив)

Младата волейболистка ще направи важна крачка през сезон 2025-2026

Елисавета Сариева се присъедини към Марица

"Тя е пример за бързо развитие, постоянство и шампионски манталитет", написаха от клуба