Лидерът във Висшата волейболна лига с тежка загуба от Миньор

Лидерът във Висшата волейболна лига с тежка загуба от Миньор

Миньор (Перник) победи водача във Висшата волейболна лига Добруджа 07 с 3-1 гейма (25:20, 25:20, 20:25, 25:15) в среща от 17-ия кръг на първенството

Миньор (Перник) победи водача във Висшата волейболна лига Добруджа 07 с 3-1 гейма (25:20, 25:20, 20:25, 25:15) в среща от 17-ия кръг на първенството.

Двубоят бе без значение за гостите от Добрич, които предварително си осигуриха лидерската позиция в крайното класиране и място в Суперлигата през следващия сезон. Това даде възможност на треньора Георги Петров да експериментира със състава, да заложи на юноши и да провери състезателите дали може да играят и на други постове.

За добруджанци в Перник играха: Доброслав Добрев - разпределител, Жулиен Георгиев - диагонал, Калоян Канев - нападател, Петър Милушев - нападател, Георги Господинов - център, Светослав Андраудов - център и Николай Тодоров - либеро. По-късно Христо Христов влезе като полеви играч на мястото на Канев, а Христо Енков замени Добрев.

„Дадохме възможност на състезатели, които по-малко са играли да получат игрово време. За първи път излязохме с такава формация. Липсваше ни сработка, докато домакините от Перник бяха с титулярите си. Поздравявам момчетата, въпреки загубата, тъй като и в този състав положиха усилия да се противопоставят.

В гейма, който успяхме да спечелим не игра юношата Добрев, но той и другият ни млад и перспективен състезател Жулиен Георгиев, успяха да покажат характер, и направиха всичко възможно, за да помогнат на мъжкия тим. Нормално е в такива мачове да има грешки, но те са млади и ще разчитаме на тях за вбъдеще”, заяви за пресцентъра на „Изида” и ВК „Добруджа 07” Георги Петров.

Зетова: Надявам се, че направихме ползотворна подготовка

Националната селекционерка говори преди Световното първенство

Драган Нешич: Изключително лято за женския волейбол в България

Драган Нешич обяви, че е изключително доволен от представянето на женския национален отбор на България под 21 години, който стана четвърти в света. В малкия финал загубихме с 1:3 от Бразилия.

България с втора загуба на турнира в Китай

Волейболистките ни отстъпиха пред Нидерландия след тайбрек

България остана на крачка от бронза на Световното по волейбол при жените до 21 години (ВИДЕО)

В мача за бронзовите медали българките отстъпиха пред Бразилия

Волейболистките ни паднаха от Сърбия на старта в Шънчжън

Световният шампион демонстрира превъзходство във всички елементи на играта

Фантастично! България е на полуфинал на Световното по волейбол (ВИДЕО)

Женският ни национален отбор по волейбол до 21 години стигна до полуфинал на Световното първенство. На мондиала в Индонезия отборът на Драган Нешич сразих Полша с 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25: ).

Найденов: Всичко е на 90% уредено с Матей Казийски

Треньорът на Локо Авиа разкри подробности за сензационния трансфер

РАЗКРИТИЕ: Матей Казийски се завръща в България!

Сензационен трансфер в българския волейбол ще стане официален съвсем скоро

Националките ни до 21 години разбиха САЩ с 3:0 и са на 1/4-финал! (ВИДЕО)

Волейболистките от националния отбор на България U21 изиграха най-добрият си двубой на Световната първенство за девойки до 21 години в Сурабая (Индонезия)