ЛукОйл надигра Славия с 3:2 на купа Филипови 2000

ЛукОйл надигра Славия с 3:2 на купа Филипови 2000

Волейболният ЛукОйл Нефтохимик постигна ценна победа с 3:2 (22:25, 25:21, 24:26, 25:16, 15:9) гейма над състава на Славия

Волейболният ЛукОйл Нефтохимик постигна ценна победа с 3:2 (22:25, 25:21, 24:26, 25:16, 15:9) гейма над състава на Славия. Срещата се игра в зала „Огоста” в Монтана и бе дебютна за двата тима на започналия днес турнир за Купа Филипови 2000, който е част от редовния сезон в Суперлигата.

Срещата започна по-добре за столичани, които спечелиха първия гейм с 25:22. Във втория ЛукОйл повиши нивото си на вкаран първи сервис и резултатите не закъсняха. Те затвориха втората част при 25:21 в своя полза, а в третата малшансът им попречи и те я загубиха с 24:26. В 4-ия и 5-ия гейм обаче волейболистите на ЛукОйл вдигнаха изключително много оборотите и разбиха своя съперник, съответно с 26:16 и 15:9 в тайбрека.

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша