Мирослав Живков: Най-важното е да изградим отбор

Мирослав Живков: Най-важното е да изградим отбор

Треньорът на Добруджа 07 остана доволен от срещата-реванш от Шампионската лига

Треньорът на Добруджа 07 Мирослав Живков бе доволен след срещата-реванш от Шампионската лига по волейбол при мъжете между българския шампион и холандския Абиант Ликъргъс, завършила 3:2 за отбора от Добрич.

 

"Поздравявам и двата отбора за изключително добрия мач, който направиха, мач с добри волейболни умения. Два много млади отбора, които показаха една много добра волейболна игра. Можем да съжаляваме, че в определени моменти не бяхме достатъчно дисциплинирани. Холандският отбор прояви повече зрелост и умения в конкретни тактически моменти и успя да вземе това, което му трябваше.

 

Искам да поздравя всички приятели на волейбола и спорта в Добрич. След като станахме шампиони направихме всичко възможно, въпреки играчите, които излязоха от нашия отбор, да изградим отново един млад и боеспособен отбор. Има доста върху какво да работим и международните мачове са точно за това - да анализираме, да си извадим точните и конкретни изводи и да продължим да работим. Основата ни идея е да развиваме индивидуално, технически и спортно-технически първо всеки един състезател от тези млади момчета, да стане по-зрял играч, с малко по-сериозни умения. Най-важното е, че ние трябва да изградим един отбор. Имаме проект за две години и колкото по-бързо стане, толкова по-добре", заяви Живков.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша

България срещу Украйна в последния си мач в Бургас

Стоил Палев сменя контузилия се Симеон Николов

Бленджини: Направихме прекалено много леки грешки

"Не можахме да поставим под напрежение съперника", обяви волейболният ни селекционер

Стана ясно състоянието на контузения Симеон Николов

Мони бе изнесен на ръце от терена и откаран с количка в болница