Николай Николов иска да се завърне в европейски отбор

Николай Николов иска да се завърне в европейски отбор

Животът в Иран е много различен, бих се зарадвал на предложение от Полша, казва блокировачът

Николай Николов иска да се завърне в европейски волейболен отбор, след като в последните два сезона българският национал играе в иранското първенство. Сега пред него стои важната перспективата за евентуален трансфер в Европа.

"Всеки иска да играе в Европа. Първенствата са на най-високо ниво. Атмосферата в Иран е невероятна, хората са гостоприемни, но животът е много различен. Бих се зарадвал от предложение от полското първенство, което е едно от най-силните", каза Николов, който е бивш състезател на италианския Вибо Валентия.

Той коментира и представянето на България в световните квалификации в Чехия миналата седмица. "Важно е, че се класирахме за световното първенство. Не съм доволен от представянето ни срещу Чехия, когато загубихме. Всички трябва да си направят изводи от тази неочаквана загуба. От трите мача на световните квалификации, играхме добре само срещу Холандия", каза роденият в Карнобат централен блокировач.

Любо Ганев оптимист, България е способна на 4 от 4

Пожелавам на момчетата още два пъти да се поздравят с успех тук, обяви президентът на БФВ

Гоним 3 от 3 в Бургас, ред е на Турция

Тимът на Бленджини чака гореща подкрепа от трибуните на "Арена Бургас"

Алекс Николов: Искаме четири от четири в Бургас

България победи с 3:1 (18:25, 25:23, 25:21, 25:22) Словения в шестия си мач от Лигата на нациите по волейбол при мъжете

Украйна пречупи Япония с тайбрек в Лигата на нациите

Двата отбора имат по 12 точки

Аспарух Аспарухов преди мача със Словения: Стараем се всеки ден да надграждаме

„И да ставаме все по-добри и по-добри“

Япония с обрат срещу Франция в Бургас (ВИДЕО)

"Самураите" са на четвърто място в класирането

Волейболна националка се върна при девойките

Състезателката на Марица (Пловдив) Ива Дудова, която игра с женския национален отбор по волейол в първия турнир от Лигата на нациите в Канада, ще се завърне в националния тим до 21 години, където треньор е Драган Нашич.

Волейболистите скочиха в световната ранглиста

Националният отбор на България по волейбол за мъже се изкачи с две места нагоре в световната ранглиста след убедителната победа над тима на Япония с 3:0 в първия мач от втората седмица на Лигата на нациите в Бургас.

Алекс Николов след 3:0 над Япония: Забавлявахме се

Националът Александър Николов беше видимо много щастлив след страхотната победа над коравия тим на Япония с 3:0 гейма