Пламен Константинов: Желанието ми е момчетата да си оставят сърцата на игрището

Пламен Константинов: Желанието ми е момчетата да си оставят сърцата на игрището

„Еуфорията е замъглила погледа на много хора”

Селекционерът на волейболния ни национален отбор Пламен Константинов надъха своите възпитаници преди полуфинала на европейското първенство срещу Франция. Двубоят е тази вечер от 20:45 часа в зала „Арена Армеец”.

"Желанието ми е момчетата да си оставят сърцата на игрището. Не искам да има нито един, който след срещата да си мисли, че е можел да даде повече от себе си", заяви Константинов пред БНТ.

"Интересът е голям. Еуфорията е замъглила погледа на много хора. Нереалното вече е реално. Говори се за титли и медали. За мен лично, ако играем добре, но загубим, ще поздравим съперника. Трябва да бъдем спортсмени", каза още националният селекционер.

 
Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”