Салпаров се връща в ЦСКА

Салпаров се връща в ЦСКА

Имам две оферти от чужбина, но може и да се прибера в България, разкри националът

Теодор Салпаров може да се завърне в ЦСКА, информира "Меридиан Мач". Либерото на националния ни отбор по волейбол в момента е част от руския Динамо (Москва), но най-вероятно ще напусне тима след края на сезона.

Българинът взе участие във финала на Шампионската лига срещу Тренто, но неговите съотборници показаха трагична игра и в крайна сметка се задоволиха с второто място в Европа след 0:3. Именно слабата игра в този мач е една от причините Салпаров да обмисля напускане на Динамо.

„Наистина съм разочарован от представянето ни. Бяхме трагични по време на целия мач. Жалко е, че не успяхме дори да затрудним Тренто. Сега пред мен остава да доиграя сезона с Динамо и след това ще преценя какво ще правя. Имам 1-2 оферти от чужбина, но сега не е времето да взимам каквото и да било решение. Има сериозна възможност да се върна и в България", коментира ситуацията националното либеро.

Както е известно, връзката между 27-годишния Салпаров и ЦСКА е много сериозна. Той е юноша на „червените", а освен това президент на клуба е брат му Георги Георгиев. През 2008-а в тандем двамата изведоха „армейците" до първа титла за клуба след 13 години суша.

Казийски поведе Алианц Милано към триумф срещу Рана Верона

Матей бе обявен за MVP

Марица срещу ЦПВК на финал за жени под 20 г.

"Христо Ботев" домакин на събитието

Левски се раздели с кубинец

Ливан Осория напусна "сините"

Карягин и Фенербахче с бронз в Турция

Тимът стана и носител на Купата на страната

Българо-италиански тандем ще води Б отбора на България

По предложение на Джанлоренцо Бленджини за главен треньор бе избран Франческо Молло

Алекс Грозданов поведе във финала на полското волейболно първенство

Отборът на Богданка Люблин спечели неочаквано лесно първия мач от финала в мъжкото първенство по волейбол на Полша.

Потвърдено: Черно море продаде талант в Италия

Борис Начев преминава от Черно море в Падуа

Мони Николов е Играч на годината на Западната конференция

Симеон Николов влезе в историята като първия новобранец, избран за ИГРАЧ НА ГОДИНАТА в Западната конференция (The Big West) на колежанското волейболно първенство в САЩ

Ганев: Ако всичко е по план, договорът на Бленджини се удължава

Президентът на БФВ говори след заседанието на УС