Тежки съперници за девойките на Европейското първенство до 18 години

Тежки съперници за девойките на Европейското първенство до 18 години

Националният отбор на България по волейбол за девойки младша възраст (U18) попадна в тежка група за Европейското първенство, което ще се проведе в Арнем (Холандия) от 1 до 9 април 2017 година

Националният отбор на България по волейбол за девойки младша възраст (U18) попадна в тежка група за Европейското първенство, което ще се проведе в Арнем (Холандия) от 1 до 9 април 2017 година. 
 
Нашите момичета попаднаха в група заедно с отборите на Турция, Русия, Германия, Италия и домакините от Холандия.
 
Другата група попълват Полша, Гърция, Сърбия, Беларус, Румъния и Словения.
 

Първите два отбора от всяка група продължават на полуфиналите, а заелите трето и четвърто място ще спорят за разпределение на местата 5-8. 

Любо Ганев оптимист, България е способна на 4 от 4

Пожелавам на момчетата още два пъти да се поздравят с успех тук, обяви президентът на БФВ

Гоним 3 от 3 в Бургас, ред е на Турция

Тимът на Бленджини чака гореща подкрепа от трибуните на "Арена Бургас"

Алекс Николов: Искаме четири от четири в Бургас

България победи с 3:1 (18:25, 25:23, 25:21, 25:22) Словения в шестия си мач от Лигата на нациите по волейбол при мъжете

Украйна пречупи Япония с тайбрек в Лигата на нациите

Двата отбора имат по 12 точки

Аспарух Аспарухов преди мача със Словения: Стараем се всеки ден да надграждаме

„И да ставаме все по-добри и по-добри“

Япония с обрат срещу Франция в Бургас (ВИДЕО)

"Самураите" са на четвърто място в класирането

Волейболна националка се върна при девойките

Състезателката на Марица (Пловдив) Ива Дудова, която игра с женския национален отбор по волейол в първия турнир от Лигата на нациите в Канада, ще се завърне в националния тим до 21 години, където треньор е Драган Нашич.

Волейболистите скочиха в световната ранглиста

Националният отбор на България по волейбол за мъже се изкачи с две места нагоре в световната ранглиста след убедителната победа над тима на Япония с 3:0 в първия мач от втората седмица на Лигата на нациите в Бургас.

Алекс Николов след 3:0 над Япония: Забавлявахме се

Националът Александър Николов беше видимо много щастлив след страхотната победа над коравия тим на Япония с 3:0 гейма