Варна ДКС преклони глава пред Славия

В първото си домакинство за сезона в женската волейболна Демакс лига – тотално обновения тим на Варна ДКС отстъпи на Славия с 0-3 гейма.

Двубоят в зала Младост в морската столица започна по добре за по опитния отбор на гостите, които затвориха първата част след 25-17. Вторият гейм бе равностоен до 13-13, като след това белите взеха инициативата и стигнаха до успеха с 25-18. В третия сет варненки подсилени от завърналата се в състава Андреа Матеева  влязоха по добре и поведоха в резултата със 7-4, но в крайна сметка преклониха глава след 17-25.

Въпреки загубата подмладеният отбор на Варна ДКС, показа, че го чака добро бъдеще, но му трябва време за сработване и това ще става в движение.

В останалите срещи от този 2 кръг на редовния сезон Марица - ЦСКА 3-0, Левски – Казанлък 1-3 и Марица 2022 – Хектор 2-3.

На 11 ноември варненки гостуват на Казанлък, който сега е воден от бившият им наставник Стоян Гунчев.

Задължителна двойка по плажен волейбол за елитните ни отбори

Изискването влиза от догодина

България без титулярните си посрещачи в Лигата на нациите

Конеляно взе Шампионската лига при жените

Финалът се игра в Анталия

Трентино с четвърта Шампионска лига по волейбол (ВИДЕО)

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред