Владимир Николов: Платихме си за пропуснатите шансове

Владимир Николов: Платихме си за пропуснатите шансове

"Отборът показа едно добро ниво, но бяхме нестабилни"

Българският национален отбор за младежи до 20 години започна със загуба участието си на Евроволей 2016. В изключително драматичен мач, който се игра пред около 1000 зрители в зала „Колодрума“ в Пловдив волейболистите на селекционера Владимир Николов допуснаха обрат и отстъпиха на Украйна с 2:3 (28:26, 25:22, 23:25, 26:28, 9:15) . Младите „лъвове“ имаха аванс от 2:0 гейма, но не успяха да приключат двубоя, а гостите спечелиха решителния тайбрек с 15:9.

 

„Играхме сравнително добре, но за съжаление не успяхме да продължим по същия начин, по който започнахме. След като не успяхме да реализираме няколко леки ситуации, накрая си  платихме със загуба. Играем всеки мач за победа. Отборът показа едно добро ниво, но бяхме нестабилни. Надявам се утре да играем по-добре”, заяви след срещата за сайта на БФВолейбол volleyball.bg селекционерът на тима Владимир Николов.

 

В събота от 17:30 ч. в зала „Колодрума“ България излиза за втория си мач от Европейското първенство срещу Словения. 

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша