Владимир Николов стана президент

Владимир Николов стана президент

Волейболният Левски иска национали

Владимир Николов вече е президент на волейболния клуб „Левски Бол". Капитанът на национал­ния отбор вече е вписан официално като председа­тел на сдружението. Той сменя на поста Пламен Милков.

Николов прави всичко възможно да промени об­лика на мъжкия отбор след Нова година. Тимът заема последното място в Суперлигата и буквално се е засилил към втората дивизия.

Първата стъпка към стабилизирането на отбо­ра е свързана с привлича­нето на чужденец. От клу­ба са в напреднали прего­вори с доста атрактивен състезател, който се очак­ва да потвърди в следва­щите няколко дни. Освен това Николов е отправил предложения към националите Андрей Жеков и Боян Йорданов. Известният разпредели­тел обаче все още не е за­почнал тренировки след операцията, която пре­търпя на 23 октомври.

Разговори са водени и с Константин Митев, Мето­ди Ананиев и Венцислав Рагин. Тримата, заедно с Йорданов, бяха част от ру­мънския „Томис", но на­пуснаха заради финансо­вата криза там. Те очакват оферти от чужбина, но не е изключе­но да се съберат отново в „Левски Бол".

Междувременно Влади­мир Николов и съотбор­ниците му от националния отбор пристигнаха в Съ­рбия, където имат догово­рени две контроли с отбо­ра на домакините. Това ще бъдат официалните проверки на во­дения от Пламен Кон­стантинов тим преди Европейската олимпийс­ка квалификация в Гер­мания. Втората проверка е във вторник от 19 часа българско време, а националите се прибират на 30 декем­ври следобед.

Още на вечерта те ще имат занимание в трени­ровъчната зала на „Аре­на Армеец". Константинов ще пусне играчите за един ден на 31 декември по обяд. Отборът се съ­бира отново на 1 януари сутринта, а пътуването за Берлин е два дни по-къс­но.

Български национал сменя Франция с Италия

Гърков преминава в Джой Волей в Серия А2

В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата

Николов и Локомотив допуснаха обрат в полуфинала за Купата на Русия (ВИДЕО)

Само един Мони се оказа недостатъчен за отбора

Перуджа е на финал в Шампионска лига (ВИДЕО)

Шампионите на Италия очакват да научат името на съперника си

Александър Николов ще играе финал в азиатската Шампионска лига по волейбол

В спора за трофея Фулад Сирджан ще срещне победителя от втория полуфинал

Премия от 20 000 евро за шампионите във волейбола “Левски София” от генералния спонсор Palms Bet

Собствениците на генералния спонсор на клуба Мило Борисов и Роси МакКий присъстваха лично на церемонията и връчиха чека на „сините“ шампиони