Етър остана без Преслав Йорданов

Етър остана без Преслав Йорданов

Нападателят опериран по спешност

 Етър остана без опитния нападател Преслав Йорданов. Таранът отново ще бъде извън терените след травма, получена в мача с Ловеч.

Бившият таран на Локомотив (София), Пирин и ЦСКА е със счупена лицева кост и претърпя успешна интервенция.

Съобщението:

"Боляри,
В 63-ата минута на мача в Ловеч нашият нападател Преслав Йорданов получи неволен удар от противников играч при борба за висока топка и двамата бяха заменени принудително. 
Преслав е със счупена лицева кост и днес претърпя успешна интервенция, като му бе поставена специална пластина.
Благодарим за бързата и професионална реакция на д-р Цветомир Стоянов от Медицински университет – Плевен! Очаква се Преслав Йорданов да бъде изписан до седмица, а до месец да бъде отново на линия. Желаем на Преслав бързо възстановяване и завръщане във „виолетовите“ редици". 

Бившият нападател на ЦСКА е четвъртият най-резултатен за Етър с 3 гола през тази пролет.

ОБЗОР: Спартак (Плевен) взе точка от Фратрия във Втора лига

Вихрен вкара 4 на Спортист (Своге), вижте резултати и класиране

Треньорът на Спартак (Плевен) преди Фратрия: Надявам се серията без загуба да продължи

Старши треньорът на Спартак Плевен Красимир Бислимов сподели очакванията си за сблъка с Фратрия, в който плевенчани могат да продължат серията си от 6 поредни двубоя без поражение

Дунав и Етър с боево реми във Втора лига

Лидерът от Русе взе точка след 0:0 и вече има аванс от 7 на върха

ОБЗОР: Фратрия с класика във Втора лига, Хебър би Беласица с 4:3

Вижте всички днешни резултати и класирането след тях

ОБЗОР: Спартак (Плевен) се измъкна от опасната зона във Втора лига

Черноморец (Бургас) удари Пирин (Благоевград) също с 2:0

Марек се оплаква от съдийско назначение за дербито с Вихрен

Марек Дупница излезе с официална позиция, в която се оплака от наряда на русенеца Борис Тодоров и съгражданина му Владимир Ташков (първи асистент) за югозападното дерби с Вихрен на „Бончук“