Футболист на Дунав претърпя успешна операция

Футболист на Дунав претърпя успешна операция

Ел Баккали Салах е преминал успешна медицинска интервенция на коленните връзки

Футболистът на Дунав Билал Ел Баккали Салах е преминал успешна операция на коленните връзки на левия крак, съобщи за БТА председателят на Управителния съвет на русенския клуб Диян Димов.

Испанският нападател получи травма на тренировка по-рано този месец. Хирургичната интервенция е извършена от д-р Иван Василев и д-р Виктор Точков заедно с екипа на софийската клиника „Еуровита“. Тя е преминала без усложнения. Очаква се Салах да започне рехабилитационен процес под наблюдението на специалисти на място, а в края на тази седмица се завръща в Русе, където ще продължи възстановяването му, съобщи още Димов.

Той добави, че „драконите“ подновяват тренировки днес след срещата с Марек (Дупница) в края на миналата седмица. За следващия мач на отбора – гостуването в Своге на местния Спортист на 26 април, старши треньорът на Дунав Георги Чиликов няма да може да разчита и на нападателя Ибрахим Кейта. Той е наказан за две срещи, след като получи червен картон в двубоя с Марек, като санкцията беше обжалвана от русенския клуб, получил и глоби с общ размер от близо 2000 евро след мача с дупнишкия тим.

Съобщиха съдиите за предстоящия кръг във Втора лига

Геро Писков ще бъде арбитър на мача между Фратрия и ЦСКА II, вижте всички назначения

Официално: Пирин има нов треньор

Ивайло Василев поема "орлетата"

Уважиха частично жалбата на Миньор за наказанията

Апелативна комисия уважи частично жалба на ФК Миньор относно наложени наказания на двама футболисти на клуба.

Официално: Дунав отнесе солени глоби

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз (БФС) обяви решенията си след срещите от 29-ия кръг във Втора лига.

Дунав подаде жалба срещу съдийството на мача с Марек

Водачът в класирането на Втора лига футболен клуб Дунав (Русе) е подал официална жалба във връзка със съдийството на главния съдия Димо Димов от Сливен в двубоя срещу Марек (Дупница), който се игра вчера на Градския стадион в крайдунавския град и завърши при резултат 0:0.

ЦСКА II писа “отличен” на Севлиево

Дубълът на “армейците” с разгром във Втора лига