Кариана вдигна купата на "Петричка пролет"

Тимът спечели всичките си мачове с 1:0

Кариана спечели турнира „Петричка пролет” в Първомай. На финала лидерът в Северозападната трета лига победи с 1:0 Миньор (Перник).

Единственото попадение в срещата реализира Християн Василев през първата част.  В 40-та минута полузащитникът се възползва от подаване на Цветомир Тодоров и от воле матира стража на Миньор.

Преди това Василев също имаше възможност да вкара, но ударът му мина до вратата. Миньорци също имаха положение, но вратарят Павел Станев спаси коварен удар.

През вторите 45 минути Кариана игра по-прибрано и разчиташе на контраатаки. Ангел Русев – Меката и Янислав Иванов можеха да вкарат за ерденчани.

На „Петричка пролет” момчетата на треньора Атанас Джамбазки спечелиха и трите си мача с по 1:0. В групите ерденчани се наложиха над втородивизионния Струмска слава (Радомир) и Беласица (Петрич), а головете реализираха Иван Тодоров и Леонел Матадос.

Собственикът на Кариана Милан Йосифов вдигна радостен купата и си пожела още една в края на първенството.

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Георги Илиев, Николай Дичев, Стенислав Георгиев, Иван Тодоров, Цветомир Тодоров, Християн Василев, Георги Цеков, Леонел Матадос, Янислав Иванов /Ангел Русев, Николай Николов, Дидо Иванов, Йордан Тодоров, Людмил Иванов