Локо ГО и Фратрия затвориха кръга във Втора лига с равенство

Локо ГО и Фратрия затвориха кръга във Втора лига с равенство

Отборите на Локомотив Горна Оряховица и Фратрия направиха равенство 1:1 в двубоя помежду си от 11-ия кръг на футболната Втора лига

След първото си равенство от началото на сезона Фратрия събра 25 точки от десет изиграни мача и излезе на втора позиция във временното класиране, на 3 точки зад лидера Дунав Русе.

Локомотив е пети с 16 точки в актива си след 11 срещи до момента. С 16 точки е и шестият Пирин, но и с мач по-малко.

Гостите от Фратрия поведоха в 10-ата минута с попадение на Иван Брикнер. Тимът от Горна Оряховица изравни в 39-ата минута чрез Жулиян Иванов.

В следващия кръг Локомотив Горна Оряховица ще гостува на Янтра на 18 октомври, а съставът на Фратрия ще посрещне Спартак Плевен на 20 октомври. Преди това в срещи от предварителния кръг на турнира за Купата на България на 12 октомври Фратрия ще гостува на Германея (Сапарева баня), докато Локомотив ще излезе срещу Витоша (Бистрица).

Спортист Своге вече има нов треньор

Ахмед Хикмет е новият треньор на Спортист Своге, информира "Гонг"

Вихрен взе регионалното дерби срещу 9 от Марек

Вихрен победи Марек с 2:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига

Беласица със сериозно промени след загубата от Хебър

Вижте какво съобщиха от Петрич

Дунав (Русе) дръпна на върха във Втора лига след 2:0 над Етър

Русенци с шеста последователна победа

Хебър победи Бела на "Царя" с 1:0

Домакините не успяха да отлепят от дъното

Обзор: Само три гола паднаха днес във Втора лига

Само три гола бяха отбелязани в трите срещи от 11-ия кръг на Втора футболна лига, които се изиграха в събота.

БФС похвали 3 клуба от Втора лига

За добрата работа в своите школи, на семинар в "Бояна"

Фратрия взе под наем стадион, иска да го прави свой

„Взехме стадиона под наем за 30 години – това е началото на един голям и дългосрочен проект“, пишат от клуба

ЦСКА громи във Втора лига

"Червените" вкараха 6 на Спортист (Своге)