Локо (Пд) победи с 3:1 Евроколеж в контрола

Дебют за "черно-белите" направи новото попълнение Осама Рашид

Локомотив (Пловдив) победи с 3:1 Евроколеж в контрола, играна на стадиона на третодивизионния тим в село Оризари. Дебют за "черно-белите" направи новото попълнение - египтянинът с холандски паспорт Осама Рашид. Двубоят беше ръководен от бившия международен съдия Атанас Узунов. Иван Колев откри резултата за "смърфовете" в 42-ата минута. В 49-ата минута Димитър Велковски отбелява второто попадение за локомотивци. Бирсент Карагарен вкара третото попадение за локомотивци в 79-ата минута. В 85-ата минута Серафим Михайлов от дузпа отбеляза почетния гол за Евроколеж.

Евроколеж: Апостол Стоянов, Георги Бъчваров, Иван Атанасов, Александър Иванов, Атанас Савов, Костадин Бекяров, Йордан Хърков, Николай Николов, Тодор Тимонов, Борис Малев, Георги Куртев (Серифам Михайлов)

Локомотив (Пд): Илко Пиргов, Иван Горанов, Димитър Везалов, Иван Колев, Ясин Амрауи, Георги Вълчев, Перизджон Умарбаев, Димо Бакалов, Мартин Райнов, Симеон Райков, Осама Рашид (Ясим Ел Харуби, Димитър Велковски, Бирсент Карагарен)

Съдия: Атанас Узунов