Спартак Варна си постави голяма цел

Спартак Варна си постави голяма цел

Вижте подробности

В Спартак Варна си поставиха амбициозна цел за оставащите седем мача до края на годината. Играчите ще гонят максимума във всеки един от тях и ще се стремят да спечелят колкото се може повече точки, за да зимуват около върха и да имат солиден актив за пролетния полусезон, когато ще е развръзката за елитна промоция.

„Соколите“ вече се адаптираха към втория ешелон и подобриха взаимодействията между отделните линии на тотално обновения си отбор, който градят от юни, и са оптимисти, че занапред могат да играят по-добре и да са по-продуктивни.

До Нова година те приемат Черноморец Балчик, дубъла на Лудогорец и Спортист Своге и гостуват на Литекс, Спартак Плевен, ЦСКА 1948 и Янтра.

След 13-ия кръг Спартак е четвърти с 23 точки, на 6 от първия Септември и само на 2 пункта втория Монтана. Първите два тима влизат директно в групата на майсторите.

 

Дунав се справи с елитния Ботев (Враца) в контрола

Русенци спечелиха с 2:0 в Етрополе

Локомотив (Горна Оряховица) победи Розова долина

С 2:1 в контрола

Хебър и Миньор завършиха с равенство контролна среща в Пазарджик

Отборите на Хебър (Пазарджик) и Миньор (Перник) завършиха при равенство 2:2 в контролна среща, играна в Пазарджик

Илиян Киряков се завръща в Етър

Един от героите на България на Световното първенство през 1994 година в САЩ - Илиян Киряков, ще се завърне в Етър, съобщиха официално от клуба

Лудогорец II загуби от Янтра в Габрово

Контролата завърши при резултат 2:0 в полза на домакините

Константин Йорданов – най-новото попълнение в мъжкия отбор на ОФК Беласица

20 годишният нападател Константин Йорданов е вече част от състава на мъжкия отбор на ОФК Беласица Петрич

Изпадналият Крумовград спря да съществува

Неяснотата лиши Втора лига от един участник

Удар: Черноморец (Бургас) взе бивш играч на Левски

Димитър Костадинов се прибра от Италия

Хебър с още един треньорски удар

Стоян Колев влиза в щаба на Митов