Таско Тасков гледа успех на Ком (Берковица) в Криводол (СНИМКИ)

Контролата завърши с шест гола – 4:2

Елитният съдия Таско Тасков изгледа контролната среща между лидера във врачанската регионална група Ботев (Криводол) и осмия в класирането на Северозападната „В” група Ком (Берковица), която се игра в Криводол и завърши с победа на гостите - 4:2.

Той бе в компанията на изп. директор на берковчани Асен Стефанов, с когото са добри приятели. Кметът на Криводол пък бе седнал на скамейката на резервите на домакините, но не се бъркаше в работата на треньора Румен Славков.

Владислав Иванов откри головата сметка на Ком в 18-та мин., след като засече прецизно центриране от дясно на Емилиян Ивов. Десет минути по-късно Галин Славчев пусна майсторски пас в коридор на Милен Гоцов и той покачи. Класиката пък оформи в началото на второто полувреме Гълъб Герасимов–Гълъба, с неспасяем удар в долния десен ъгъл.

В 62-та мин. домакините върнаха един гол от дузпа, вкара я Пламен Петров. Още при следващата си атака с второто си попадение в мача Герасимов отново направи разликата три гола. Крайният резултат оформи Пламен Петров в 88-та мин., но заслугата за това бе на Георги Ефремов, който проби мощно по дясното крило и изведе Петров на празна врата.

Вили Вуцов: Бой със сопи и тояги за този с нарядите