Българският футболен съюз съобщи, че жребият за новия сезон в Mr Bit Втора Лига ще се проведе на 289-ти юни от 19:00ч. и покани представителите на медиите на официалната церемония в хотел „Рамада“, ул. „Княгиня Мария Луиза“ № 131, в София.
По време на церемонията ще бъде определена програмата за новия шампионатен сезон, като представители на клубовете и футболната общественост ще присъстват на официалното събитие.
Генерален партньор на вечерта ще бъде Mr Bit, а церемонията ще бъде излъчена на живо в ефира на Diema sport.





















