ЦСКА II допусна поражение след драматичен мач в Гълъбово

Армейците бяха подкрепяни от сериозна агитка от фенклубовете в региона

ЦСКА II загуби с 2:3 от Ботев (Гълъбово) в изпълнен с драматични обрати мач от 13 кръг на Втора професионална лига.

Армейците бяха подкрепяни от сериозна агитка от фенклубовете в региона. Домакините от Гълъбово поведоха в резултата в средата на първото полувреме. Възпитаниците на Стамен Белчев обаче бързо отвърнаха на предизвикателството и изравниха малко по-късно след изпълнение на пряк свободен удар. Автор на попадението бе Лазар Марин.

В 54 минута армейците поведоха с 2:1 с гол на Ангел Лясков. В 62 минута обаче домакините от Гълъбово също стигнаха до втори гол и изравниха резултата. Три минути по-късно футболистите на Ботев отбелязаха и трети гол и така за втори път в срещата излязоха напред в резултата.

Армейците се вдигнаха на финален щурм и в заключителните минути отправиха няколко удара към вратата на домакините, но така и не успяха да стигнат до нещо повече в срещата.

Вили Вуцов: Бой със сопи и тояги за този с нарядите