С две трети места за България завърши Балкан Бреслау Рали 2014

При мотоциклетите Димитър Боевски взе бронза при дебютното си участие в тежката надпревара

С две трети места за България завърши днес международният оф-роуд маратон Балкан Бреслау Рали 2014. При мотоциклетите Димитър Боевски взе бронза при дебютното си участие в тежката надпревара. Първи в категорията се класира Юен Беат, следван от Франц Роксалан. При крос-кънтри автомобилите Десислав Славчев и Маргарита Стайнова се класираха трети, след като спечелиха днешния последен етап. Безспорен шампион в категорията стана израелецът Раз Хайман с бъги Pointer, втори се класира немският оф-роуд шампион Франк Стенски. В категорията на ATV-четириколките победата в Балкан Бреслау Рали отиде при чешкия пилот Томас Кубиена. Втори завърши сънародникът му Далибор Пика, а третото място остана за французина Ерик Мошоса. В класа на SSV бъгитата, титлата си от миналата година защити французойката Леа Готие, а в екстремния трофи клас триумфира победителят от Балкан Бреслау 2012 Мартин Хеле от Германия.