Радостин Кишишев изперка след мача! Крещи по журналистите

Изключително грозно и неспортсменско поведение демонстрира Радостин Кишишев минути след двубоя на ПФК Бургас и Локомотив Горна Оряховица, завършил 1:1.

Очевидно изнервен от това, че отборът му за пореден път не може да бие, треньорът на бъдещия Нефтохимик си го изкара на журналистите, предаде Burgas24.bg.

Какви засади, вие за засадите ли дойдохте да ме питате, изригна Тинката и започна да блъска. По този начин той последва примера на собственика на Лудогорец Кирил Домусчиев.

Срещата беше от изключително важно значение за гостите, които се борят за влизане в елита.

Двата отбора се поделиха по полувреме, като през първата част преимуществото беше за Горна Оряховица.

Гостите поведоха в 10-ата минута с гол Юлиян Ненов. След попадението остана съмнение за засада, но такава не бе вдигната от главния рефер.

През втората част бургазлии излязоха далеч по-концентрирани и направиха някои доста добри положения. В завършваща атака обаче нещата не се получаваха. ПФК Бургас успя да изравни едва в 90-ата минута с гол на резервата Димитър Георгиев.

Ивайло Стоянов ще води възлов мач от Втора лига

Вижте всички наряди за предстоящия кръг

Глоби за 3 клуба от Втора лига

Най-тежка санкция отнесе Марек

Росен Кирилов дава шанс на таланти от школата и резерви до края на сезона

Спартак Варна вече си гарантира мястото в елита догодина

Марек би Добруджа и измести Монтана (ВИДЕО)

Куриозен гол донесе успех с 2:1 и 3-ото място във Втора лига

Официално: Преместиха 2 мача от Втора лига

Срещите ще се играят в понеделник, вместо в събота

Ето какво иска собственикът на „соколите“ от играчите

Беласица вкара 2 гола и пропусна дузпа срещу  Лудогорец ІІ и се отдалечи от опасната зона