Лудогорец отнесе втория отбор на Вакер

Отборът на Лудогорец завърши с убедителна победа лагера си в Австрия. Жертва на новака в "А" група стана вторият отбор на Вакер, който бе разбит с 5:1.

Бразилското попълнение Жуниор Кишада даде старт на головото шоу в 22-ата минута. Десет минути по-късно отново той покачи на 2:0, а в следващата атака асистира на Михаил Александров за 3:0.

В началото на второто полувреме австрийците върнаха един гол чрез Крисмер. В последните десет минути Лудогорец успя да оформи убедителния си успех. Димо Атанасов засече центриране на Мирослав Антонов за 4:1 в 79-ата минута, а седем минути по-късно отново Атанасов се възползва от подаване на Шоко и оформи внушителното 5:1.

ЛУДОГОРЕЦ - ВАКЕР 2 5:1

1:0 Кишада (22)

2:0 Кишада (32)

3:0 Александров (33)

3:1 Крисмер (49)

4:1 Атанасов (79)

5:1 Атанасов (86)

ЛУДОГОРЕЦ: Михайлов, Минев, Бано, Чоралич, Йорданов, Дюлгеров, Иванов, Гъргоров, Атанасов, Александров, Кишада (Славов, Димитров, Шоко, Анев, Димов, Антонов)