Петев: Бяхме много по-добри без да подценявам Ботев (аудио+видео)

„Играхме в третината на противника, не в половината”, отсече наставникът на Лудогорец

Лудогорец е много по-добър от Ботев Враца и напълно заслужено спечели първия двубой от осмия кръг на А група с 1:0, каза старши треньорът на тима Ивайло Петев. Той добави, че неговите възпитаници е трябвало да вкарат ранен гол и да се решат бързо мача, предаде репортер на Novsport.com.

Смея да твърдя, че през цялото време бяхме по-активния отбор. Играхме в третината, не половината, а в третината на Ботев Враца. Трябваше да вкараме ранен гол, което щеше да ни улесни мача. Пропиляхме 3-4 положения през първото полувреме, както и през второто, но характерът, който показахме, е важен. Борихме се до край и спечелихме този мач. Важни три точки в нашия актив. Бяхме много по-добри, без да подценявам противника, коментира той.

Играем успешно, днешния мач не беше такова зрелище, както беше  предишния, но е нормално в един да изглеждаш малко по-убедително, в други не. В цял свят е така. Много по-големи отбори от нас изпадат в такива ситуации. Максимално сериозно подходихме, гледахме 4 мача на Ботев преди това. Имахме един план - да вкараме ранен гол и Ботев да се отвори, но във футбола мачове се печелят и в първата, и в последната минута, добави Петев.

Дерменджиев след 13-ата поредна победа: Искам и титлата, и купата!

Треньорът на Лудогорец бе много доволен от успеха над Хебър

13 от 13! Лудогорец държи 13-та титла (ВИДЕО)

Ето всички назначения

СЕРИЯТА ПРОДЪЛЖАВА! Лудогорец ликува на "Лаута"(ВИДЕО)

Късна драма и болезнен за Локо (Пд) герой

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)