Уникална драма на "Герена" - Левски би Пирин след 3 гола пасив

Двубоят изгледаха треньорът на мъжкия тим Стойчо Стоев, спортният директор Георги Иванов и шефът на ДЮШ Даниел Боримиров

Юношите на Левски до 19 г. победиха Пирин (Благоевград) с 6:5 като домакин. Мачът се игра при закрити врата заради наказание от 2 мача, което изтърпяват „сините”. Двубоят изгледаха треньорът на мъжкия тим Стойчо Стоев, спортният директор Георги Иванов и шефът на ДЮШ Даниел Боримиров, предаде Канал 3.

Левски  поведе в 12-ата мунута след многоходова комбинация. Точен бе Никола Димитров. Шест по-късно Пирин изравни чрез Антонио Тошев. В 21-ата Никола Димитров отново даде аванс за домакините с втория си гол в мача. Младите „орлета” съумяха да обърнат резултата до почивката в своя полза с 2 гола на Кирил Грозданов. Така двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 2:3.
През втората част Кирил Грозданов оформи своя хеттрик, а впоследствие отново той с четвъртия си гол направи резултата стряскащ за сините – 2:5. В 61-ата минута започна обратът за Левски. С третия си гол в мача Никола Димитров намали на 3:5. 3 минути по-късно Аличков направи преднината на „зелените” съвсем крехка, отбелязвайки за 4:5. Попчев изравни в 72-ата минута, а за да бъде драмата пълна отново Велимир Попчев вкара победното попадение за Левски в добавеното време на срещата.