Интер записа първата си победа за новия сезон след два гола на Икарди

"Нерадзурите" спечелиха гсотуването на Пескара с 2:1

Интер записа първата си победа за новия шампионат в италианската Серия А, след като се наложи с 2:1 при гостуването на  Пескара. „Нерадзурите” не започнаха добре новия сезон, като отстъпиха в първия кръг с 0:2 пред Киево. Последва равенство у дома срещу Палермо. Днес футболистите на Франк де Бур записаха победа, като основната заслуга за това бе на Мауро Икарди.

Двата тима направиха нулево първо полувреме, но след почивката се реваншираха на феновете и на стадиона на „делфините” паднаха три гола.

Френският нападател Жан-Кристоф  Баебек замени Ахмед Бенали в 57-ата минута и само шест по-късно се разписа за 1:0.

В 77-ата обаче Мауро Икарди върна равенството, а в добавеното време отново аржентинецът бе точен за крайното 1:2.